kayseri-evden-nakliyat-ücretleri

Bütçeniz kısıtlı ve evinizi taşımak için uygun fiyatlara Kayseri evden eve nakliyat firmasımı arıyorsunuz ? Bu yazımızda sizlere ekonomik evden eve nakliyat hizmeti almak için yapmanız ve bilmeniz gerekenleri anlatıcaz. Öncelikle Kayseri evden eve nakliyat firmaları neye göre fiyat belirliyor onu öğrenelim. Kayseri evden eve nakliyat firmaları bir evin taşınması için fiyat belirtirken bazı kriterleri göz onundan bulundurur. Öncelikle eviniz şehir içi mi yoksa şehirler arasımı taşınacak buna bakılır. Eviniz şehir içi taşınacakca şehir merkezinden çok uzak olmadıkça kilometre hesabı yapılmaz. Yani şehir içinde eski eşyalarınızın alındığı ev ile eşyalarınızı görüleceği ev arasından kilometre 10 km ise evden eve nakliye firması kilometre hesabı üzerinden fiyat yapmaz. Kayseri evden eve nakliyat firması şehir içinde genellikle Eşyaların kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata gideceğini ve eşyalarınızın ne kadar olduğuna bakarak fiyat verir. Kayseri nakliye firmaları eşyaların alınacağı ve götürüleceği katlar yükseldikçe fiyatı artır. Eviniz 2+1 den fazla ise örneğin 3+1, 4+1, 5+1 gibi fiyat yine artırılır. Çünkü bu değişen kat ve eşya durumlarında insan gücü ve zaman daha çok harcanır. Örnek vermek gerekirse 2+1 bir evin 2.ci kattan alınıp 2.ci kata gitme ücreti 500 TL ise 5+1 evin 2.ci kattan alınıp 2.ci kata götürülmesi 900 TL ile 1.000 TL arasında olur. Son bir örnek vermek gerekirsede 2+1 eşyaların 10.cu kattan alınıp 12.ci kata götürülme fiyatı ise 800 TL ile 900 TL arasındadır.

Peki evden eve nakliyat fiyatını nasıl en aza indiririm ? Kayseri evden eve nakliyat firmalarından daha ekonomik fiyatlara taşınmak ve %30 varan bir indirim kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken bazı şeyler şunlardır. Evinizde bulunan ufak tefek eşyaları kendiniz toplayıp kolilere yerleştiriniz. Sadece kaba eşya diye tabir edilen eşyalara dokunmayın. Buzdolabı, kanepe gibi. Mobilyalarınızı kendiniz söküp takın. Mobilyalarınızı kendiniz söküp takarsanız evden eve nakliyat firması mobilyacı elemana ücret vermeyeceği için bu ücret sizin cebinizde kalıcaktır. Yüksek katlarda asansörlü sistem kullanın. Eğer katınız yüksek ise asansörlü sistem kullanın. 7 kişinin evinizi taşıması daha pahalı ve daha risklidir. Ama asansörlü evden eve nakliyat ile 4 kişi evinizi hem ucuza hemde güvenli şekilde taşır.

Özet geçmek gerekirse Kayseri evden eve nakliyat fiyatları eşyanıza, katınıza, ve mobilyalarınızın sökülüp sökülmeyeceğine göre değişir. Sitemizde bulunan evden eve nakliyat fiyatı hesaplama programımızı kullanarak taşıma fiyatı hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

 

http://ensarnakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2015/07/kayseri-evden-eve-nakliyat-fiyatları.pnghttp://ensarnakliyat.com.tr/wp-content/uploads/2015/07/kayseri-evden-eve-nakliyat-fiyatları-150x150.pngEnsar NakliyatEv Taşıma Öncesi Bilgilerev taşıma fiyatları,evden eve nakliyat ücretleri,kayseri evden eve taşıma fiyatları,kayseri nakliye fiyatları,kayseri ucuz evden eve nakliyat
Bütçeniz kısıtlı ve evinizi taşımak için uygun fiyatlara Kayseri evden eve nakliyat firmasımı arıyorsunuz ? Bu yazımızda sizlere ekonomik evden eve nakliyat hizmeti almak için yapmanız ve bilmeniz gerekenleri anlatıcaz. Öncelikle Kayseri evden eve nakliyat firmaları neye göre fiyat belirliyor onu öğrenelim. Kayseri evden eve nakliyat firmaları bir evin...