kayseri-asansorlu-evden-eve-nakliyat

kayseri-asansor-nakliyat kopyaKayseri asansörlü evden eve nakliyat ile daha güvenli uygun fiyatlara 0 risk ile taşının. Ensar Nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmetini 8 yıldır vermekteyiz. 2 yıl önce bünyemize katmış olduğumuz modüler dış cephe asansörümüz ile Kayseri`de ilk olarak asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veren tek firma olduk. Asansörlü nakliyat ile eşyalarınızın kırılma riskini sıfıra indirirsin. Yüksek katlarda bulunan evlerin asansörsüz olarak taşınması ciddi anlamda zor ve maliyetlidir. Ama asansörlü evden eve nakliyat firması ile evinizi taşıyarak hem güvenli hemde daha ucuz fiyatlara evinizi taşırsınız. Ensar Nakliyat evden eve nakliyat hizmetini profesyonel olarak veren bir firmadır. Firmamız evinizi sigortalı, asansörlü, ambalajlı, garantili olarak taşır. Firmamız size  %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunar.

Asansörlü evden eve nakliyat aracımız 15. kata kadar çıkabilmektedir. Asansörümüzü 1 operatör kullanmaktadır. Asansör operatörümüz işinde uzman kafiyeli bir elemandır. Asansörcü personelimiz evinizin bulunduğu en uygun cephe tarafına aracı uygun şekilde yanaştırır ve eşyaların taşınması için asansörü balkonunuza yada pencerenize uzatır. Evden eve nakliyat hizmeti sırasında eşyalarınız evinizde ambalajlanır, mobilyalarınız sökülür ve balkonda bulunan asansör paletine yüklenir. Aşağı gelen asansör paletinde bulunan eşyaları alan ekibimiz çelik kasalı evden eve nakliye aracımıza yerleştirir. Asansörlü evden eve nakliyat aracımız 400 kilogram taşıma kapasitelidir. Standart bir evde bulunan eşyalarınızın tümünü taşıyabilecek kapasitede bir araçtır. 400 kiloyu aşan eşyalar evlerde bulunmasada olması halinde asansörlü araç ile taşınmaz.

Kayseri`nin en iyi asansörlü evden eve nakliyat firması olan Ensar Nakliyat uygun fiyatlara asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Ensar Nakliyat ile asansörlü taşıma güvenli ve kalitelidir. Asansörlü aracımızı günün her saati kiralayabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmeti için en iyi seçenek asansörlü nakliyat hizmetidir. Ensar evden eve nakliyat firmasına 7/24 iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz11 ensar